Co należy wiedzieć o Lipińskiej?

Na scenie ostatnio pojawia się wielu debiutantów, którzy wypuszczają na rynek swoje pierwsze książki. Z wielką niecierpliwością oczekują oni na “wyrok”, jaki zapadnie po przeczytaniu jej przez czytelników, jak również przez krytyków literackich. Oceny są różne. Wielu pisarzy porzuca pisanie przekonani o tym, że ich talent do pisania jest za słaby, a inni po raz kolejni piszą książki cieszące się uznaniem czytelników. Czy Blanka Lipińska (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska) uraczy nas jeszcze jakąś swoją książką po świetnym debiucie, który spotkał się z naprawdę wieloma pozytywnymi opiniami wśród czytelników? Nie wiadomo. Na razie sama autorka nic nie zapowiada, ciesząc się tym, co udało jej się do tej pory opublikować. A jej seria “365 dni” składająca się z trzech części to prawdziwy majstersztyk, gdzie pojawia się dużo elementów sensacyjnych i erotycznych. Gdzie nie brakuje takich uczuć, jak miłość, szczęście, radość, ale także gdzie pojawia się brutalność, odrzucenie, walka o siebie. Sensacja i erotyka w jednej książce to jeden z najlepszych duetów, jaki mogła wymyślić ta debiutantka. Lipińska z nikomu nieznanej osoby wdrapała się na pierwsze miejsca, jeżeli chodzi o książki swobodnie opowiadające o seksie.

Porwanie z miłości

Czy Don Massimo Torricelli porwał Laurę z miłości? Tak naprawdę nie wiadomo. Obserwując jego zachowanie w trzech książkach można odnieść wrażenie, że raz kocha dziewczynę, a raz traktuje ją jak zabawkę, która służy do zaspokajania jego potrzeb. Już na pierwszy rzut oka widać, że ten człowiek tak naprawdę ma serce  z kamienia. Ale czego właściwie można oczekiwać po człowieku, który kieruje włoską mafią? Gdyby okazywał jawnie swoje uczucia, to ktoś mógłby to wykorzystać, a on na pewno nie kierowałby najgroźniejszą, sycylijską mafią.

Laura to również bardzo ciekawa postać, ponieważ jest kobietą pewną siebie, która zawsze wie, jakie ma podjąć decyzję. Tak naprawdę nigdy nie miała problemu z mężczyznami w swoim życiu, którzy traktowali ją jak równą partnerkę. Ale pojawienie się Massimo w jej życiu poprzewracało dosłownie jej wszystkie priorytety, jakie ona miała do tej pory w swoim życiu. Widząc go wiedziała, że powinna uciekać, gdzie pieprz rośnie. Ale nie mogła. Wszystko dlatego, że Massimo miał w sobie jakiś zwierzęcy magnetyzm, siłę, której nie sposób było odmówić. I ona nie potrafiła, dlatego też go pokochała. Przy czym nie była ona jakąś trzpiotką, która nie ma swojego zdania. Oj spotkanie tych dwóch osób to prawdziwy wulkan emocji i pożądania.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com