Jak napisać erotyczną sagę?

Czy łatwo można odpowiedzieć na pytanie jakie zawarte jest w tytule? Oczywiście, że nie. Napisanie jakiejkolwiek książki nie jest łatwe, a co tu dopiero mówić o dość specyficznej tematyce, jaką jest seks. Wskazówki odnośnie pisania takiej książki początkującym autorom udzielić mogłaby Blanka Lipińska, która taką książkę napisała. A właściwie to aż trzy i to w bardzo krótkim czasie. Są to na tyle dobre książki, że zasłużyły na wiele pochwał ze strony czytelników, jak również krytyków. Tak, w dużej mierze czytelnikami były kobiety, które z wielką przyjemnością wyobrażały sobie gorącego i bardzo przystojnego Massimo – ojca chrzestnego mafii. Panowie stanowili zdecydowanie mniejszą grupę czytelników – a szkoda. Książki są naprawdę genialne i naprawdę doskonale skupiają się na seksie jako na sztuce. Ktoś mógłby powiedzieć, że o seksie ciężko się nie pisze. To prawda. Ale nie łatwo opisać takie sprawy, jeżeli nie chce się być posądzonym o wydanie tandetnego pisma pornograficznego. Blanka Lipińska tak wszystkim pokierowała, że jej trzy książki pomimo tego, iż emanują seksualnością, a nawet perwersją, są piękną sztuką, której nie można do niczego tak naprawdę porównać. To jedna z najlepszych podróży, jaką można przeżyć, jeżeli chodzi o książki.

Od porwania do miłości

Laura w życiu by nie powiedziała, że zostanie porwana. Generalnie była wzorową obywatelką, która raczej przestrzega przepisów. A tym bardziej, że zostanie porwana podczas bajkowych wakacji na Sycylii. Przecież miała tam zamiar tylko odpocząć z chłopakiem i przyjaciółmi.

A tu okazuje się, że jej życie w dwa dni wywróciło się do góry nogami. Zamiast w pięknym hotelu znajduje się teraz w domu ojca chrzestnego mafii sycylijskiej i ze zdumieniem odkrywa, że całość jest urządzona o wiele lepiej niż w jej hotelu, gdzie się zatrzymała. Ofiary porwania raczej nie rezydują w takich luksusowych warunkach. Wszystko wyjaśnia się po rozmowie z człowiekiem, który zlecił jej porwanie. Massimo nie chciał jej torturować ani nic w tym rodzaju. On chciał, żeby Laura go pokochała – co jej wydaje się absurdem biorąc pod uwagę fakt, że go nie zna.

Dał jej rok na to, aby go pokochała. Nie chciał jej jednak wypuścić. Laura podjęła tą grę, chociaż wiedziała, że emocje powinna trzymać na wodzy. Kiedy to nie było takie łatwe, jeżeli ma się przy boku tak oszałamiającego faceta, który jest diabelnie przystojny i ma władczy charakter. Miłość jak nic wisiała pomiędzy tymi osobami, tylko musiała się w pierwszej kolejności odpowiednio rozwinąć.

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com